- Pakket
- freeshipping
- laatste items
72
Gerecycled katoenen tafelkleed "Day Drap" 32x45cm in Parel Grijs kleur.
Zie meer producten van:
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 32x45cm |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| Producttype | Placemat |
| Vorm | Vierkant |
| Breedte | 32 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 45 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 72 |
12065-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Blauw
Op voorraad.
12063-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Rood
Op voorraad.
12059-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Natuurlijke
Op voorraad.
12061-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Grijs
Op voorraad.
12053-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Bruin
Op voorraad.
12053-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12068-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12065-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12059-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12063-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.
12056-12-6
72 Stuks
206, 33€
2,866€/Herbruikbaar
Op voorraad.