- Eco
- laatste items
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4350-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Pincho |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord