- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 200 stuks.
25 packs of 200 Units.
.25 pakken van 200 stuks.
Koop het met
5014-50-24
1.200 Stuks
55, 49€
0,046€/Papieren
Op voorraad.
5348-50
50 Stuks
9, 46€
0,189€/Bak
Op voorraad.
5197-100
100 Stuks
1, 90€
0,019€/Berkenhouten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12cm |
| Ontwerp | Bloemig |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 2 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 12 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 200 |