- Pakket
- freeshipping
- sale
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
Koop het met
5979-25-8
200 Stuks
58, 60€
0,293€/Palmblad
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Aan tafel telt elk detail. Houten dienbladen zijn meer dan een eenvoudig accessoire. Ze vormen de essentie van het presenteren en serveren van je eten op de meest aantrekkelijke en originele manier. Deze dienbladen vervullen niet alleen hun functionaliteit, maar zetten zich ook in voor duurzaamheid en de schoonheid van de natuur.
En weet je wat de voordelen zijn van hout? Hout is een biologisch afbreekbaar materiaal dat geen giftig afval genereert. Door zijn stevigheid en oliebestendigheid is het ideaal voor het serveren van een grote verscheidenheid aan voedingsmiddelen. Bovendien past het eenvoudige en natuurlijke uiterlijk in elke situatie.
Wil je alles weten over houten dienbladen? We vertellen je er alles over.
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 26x21,5x2cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 21,50 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Lang | 26 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 200 |