- sale
Ø5cm
41017-20
20 Stuks
-20% 1, 09€ Normale prijs 1,37 €
0,055€/Ø5cm
Op voorraad.
Kegel van Hout, 11 cm hoog. De beste manier om je snacks te presenteren.
Zie meer producten van:
Zin om je proeverijen een vleugje natuurlijke charme en duurzame elegantie te geven? Miniatuur kegels van hout zijn de keuze waarmee je je lekkernijen op de meest comfortabele en stijlvolle manier kunt serveren en de zintuigen van al je gasten kunt prikkelen. Transformeer je evenementen met een praktische, duurzame en aantrekkelijke oplossing.
Het productiemateriaal, hout, biedt een buitengewone sterkte en stijfheid die hand in hand gaan met duurzaamheid. Het is een biologisch afbreekbaar en composteerbaar materiaal dat geen giftig of vervuilend afval genereert. Bovendien komt het uit verantwoord beheerde bossen om bij te dragen aan de zorg voor het milieu en de natuur.
Waarom houten proefkegels gebruiken op je evenementen?
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Dit product is composteerbaar. Zodra ze in de biobak terechtkomen, en onder gecontroleerde omstandigheden in industriële composteerinstallaties, worden ze omgezet in compost, waardoor een duurzame cyclus wordt gesloten.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11cm |
| Ontwerp | Hout |
| Materiaal | Houten |
| Producttype | Miniaturas Biodegradables |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 11 cm |
| Breedte | 7,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
41017-20
20 Stuks
-20% 1, 09€ Normale prijs 1,37 €
0,055€/Ø5cm
Op voorraad.
9312-20
20 Stuks
-15% 8, 57€ Normale prijs 10,08 €
0,429€/6x6cm
Op voorraad.
9313-20
20 Stuks
-15% 9, 12€ Normale prijs 10,73 €
0,456€/7x7cm
Op voorraad.