- sale
Transparante plastic vork van 180 mm gemaakt van polystyreen (PS), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Accessoires
Zie meer producten van:
Perfect voor buitenevenementen, snelle maaltijden en informele bijeenkomsten. PS vorken zijn licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, zodat je gasten en klanten overal van hun maaltijd kunnen genieten.
Deze vorken zijn gemaakt van polystyreen, ook wel PS plastic genoemd. Dit materiaal heeft een geweldige eigenschap: het is licht maar ongelooflijk duurzaam. Is het niet verbazingwekkend? Met hun vermogen om in elk soort voedsel te prikken en ervan te genieten, of het nu vis of vlees is, zullen deze vorken iedereen die ze gebruikt versteld doen staan. En het beste van alles is dat je je geen zorgen hoeft te maken dat ze breken of barsten terwijl je ze gebruikt! Ze zijn echt stevig.
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18 cm |
| Ontwerp | Lux Fork |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Getande |
| Hoogte | 1,60 cm |
| Breedte | 2,70 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 4,3 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,80 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 50 |