- sale
20uses
20uses
Transparante plastic lepel van 180 mm, gemaakt van polystyreen (PS), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Accessoires
Koop het met
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
8452-50
50 Stuks
6, 47€
0,129€/Suikerriet
Op voorraad.
11029-50
50 Stuks
-25% 9, 85€ Normale prijs 13,13 €
0,197€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Perfect voor buitenevenementen, snelle maaltijden en informele bijeenkomsten. Stel je voor hoe praktisch het zou zijn om ze voor elke gelegenheid te gebruiken! PS lepels zijn licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, zodat je klanten en gasten overal van hun maaltijd kunnen genieten.
Deze lepels zijn gemaakt van polystyreen, ook wel PS plastic genoemd. Dit materiaal heeft een verbazingwekkende eigenschap: het is licht maar ongelooflijk sterk. Is het niet verbazingwekkend? Met hun vermogen om elk soort voedsel op te scheppen en ervan te genieten, of het nu soep of dessert is, zullen deze lepels iedereen die ze gebruikt versteld doen staan. En het beste van alles is dat je je geen zorgen hoeft te maken dat ze breken of barsten terwijl je ze gebruikt! Ze zijn echt stevig.
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18 cm |
| Ontwerp | Diamant |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Opening grootte | 20 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 9 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 1,40 cm |
| Breedte | 3,90 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 4,8 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17,70 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord