Papieren tafelkleed rol wit 1x100m. 40g (1 Stuk)
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
Witte theelepel van 135 mm gemaakt van polystyreen (PS), ideaal voor gebruik in alle soorten afhaalservices, evenementen en catering.
Koop het met
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7037-20
20 Stuks
25, 23€
1,261€/PP
Op voorraad.
7084-5
5 Stuks
13, 02€
2,604€/Plastic
Op voorraad.
125uses
8176-50
50 Stuks
11, 16€
0,223€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Certificering die de afwezigheid van Bisfenol A (BPA) garandeert en een verantwoorde, milieuvriendelijke productie waarborgt.
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Beschrijving: Witte wegwerp plastic theelepel gemaakt van polystyreen (PS), ideaal voor gebruik in horeca, catering, evenementen en afhaalzaken.
Aanbevolen gebruik: Perfect voor koffie, thee, desserts, yoghurt en alle soorten koude of warme gerechten.
Kleur: Wit.
Materiaal: Polystyreen (PS).
Afmetingen:
Lengte: 13,5 cm (135 mm)
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 13,5 cm |
| Ontwerp | Eco Dessert Spoon |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Cubiertos de Plástico |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 0,80 cm |
| Breedte | 2,80 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 2,3 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13,30 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord