- Pakket
- laatste items
20uses
120
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Beker van 120ml herbruikbaar, gemaakt van PS plastic met transparante afwerking, perfect voor Cava, Champagne.
Koop het met
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7638B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Cava glas gemaakt van transparant PS met een inhoud van 120ml. Hij valt op door zijn elegante en eenvoudige vormgeving, met glaseffect. Dit glas is recycleerbaar, bestendig en herbruikbaar, want het kan tot 20 keer in de vaatwasser.
Toepassing: Ideaal voor alle soorten horecabedrijven, gastrobars en cateringdiensten of evenementenorganisaties. Perfect voor het serveren van koude dranken zoals cava, champagne, mimosa's of sorbets.
Kleur: Transparant.
Materiaal: Polystyreen (PS).
Inhoud: 120 ml.
Aanbiedingsvorm: Doos van 120 eenheden. 6 pakjes van 20 stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 20 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 4,2 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 4,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 20 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 120 |
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7714-50
50 Stuks
5, 05€
0,101€/Herbruikbaar
Op voorraad.
3043-10-10
100 Stuks
103, 27€
1,033€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4288-6-72
432 Stuks
154, 06€
0,357€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
6186-6-72
432 Stuks
154, 06€
0,357€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7932-20-20
400 Stuks
215, 17€
0,538€/Herbruikbaar
Op voorraad.