125uses
Herbruikbare Plastic Stam Fluitglas voor Mousserende Wijn of Champagne van 140ml inhoud, Transparante kleur en gouden Voet.
Accessoires
Koop het met
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
8176-50
50 Stuks
11, 16€
0,223€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
8178-25
25 Stuks
8, 26€
0,331€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13256-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als het erop aankomt om volop te genieten van een feest, speelt veiligheid een belangrijke rol, en PS Durables plastic bekers zijn het perfecte antwoord. Deze bekers combineren de schoonheid en transparantie van glas met de veiligheid van onbreekbaarheid, waardoor je de beste oplossing hebt om je drankjes in vertrouwen en stijl te serveren.
Gemaakt van PS, polystyreen, zijn deze bekers sterk en vrijwel onbreekbaar, wat betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken over breuk op het verkeerde moment. Door hun uitzonderlijke duurzaamheid kunnen ze keer op keer worden hergebruikt, waardoor ze je beste bondgenoot zijn voor elegante en duurzame evenementen.
Wil je weten waarom PS bekers de beste oplossing zijn voor het serveren van je drankjes?
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Ontwerp | Mineral |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Bierglas |
| Opening grootte | 12 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 6 |