- laatste items
20uses
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbaar bord van 20x20 cm gemaakt van PS plastic in Donkerblauw kleur, ideaal voor alle soorten restaurantbedrijven, maar ook voor evenementen en catering.
Prijs is voor een pak van 25 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Ontwerp | Square Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Breedte | 20 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 25 |