- Pakket
500uses
54
Onbreekbare Bord Diep met een diameter van 18 cm, in het Goud. Ze zijn ideaal voor elke vorm van maaltijd: buiten, thuis, in het park, op school of zelfs op reis.
Accessoires
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
Functioneel, aantrekkelijk en vooral zeer bestendig. Dat zijn onze Durable kunststof borden. Wat wilt u nog meer? Met deze borden zullen je evenementen gekenmerkt worden door de duurzaamheid en kwaliteit van je producten.
Gemaakt van Mineraal PP zijn ze bijna onbreekbaar, maar wat is Mineraal PP? Het is een materiaal dat is ontstaan uit de vereniging van polypropyleen en gemicroniseerde talk, een mineraal dat het verbruik van fossiele grondstoffen vermindert en tegelijkertijd de hardheid, weerstand en duurzaamheid verhoogt.
Geloof je nog steeds niet dat ze zo sterk zijn? Deze plastic platen zijn tot 500 keer herbruikbaar. Ja, dat zijn ze. En het mooiste is dat ze tot hun laatste gebruik in perfecte staat blijven: geen breuk, slijtage of barsten, dus je hoeft je servies niet steeds te vernieuwen!
En na gebruik zorgt de vaatwasser ervoor! Ze zijn geschikt voor de hoogste temperaturen, doe ze er gewoon in met de rest van het servies en klaar is kees! Ze komen er zo goed als nieuw uit, klaar voor het volgende servies.


Geef je een kerstdiner of gewoon een evenement? Ons goudkleurig herbruikbaar bord straalt verfijning en exclusiviteit uit. Het lijdt geen twijfel dat een vleugje goud elke presentatie kan veranderen in een opvallende gebeurtenis.
De ronde en diepe vorm is ideaal om elk gerecht om te toveren in een demonstratie van goede smaak en stijl, en brengt moderniteit en persoonlijkheid op elke tafel. Uw gerechten zullen in het middelpunt staan.
Dankzij het eenvoudige ontwerp en de diameter van 18 cm zijn deze Durables kunststof borden de beste oplossing om hapjes, tapas en proeverijen op een professionele manier te serveren en te presenteren in alle soorten gelegenheden.
Of het nu in je restaurant, een formeel evenement of een informele maaltijd is, deze eenvoudige goudkleurige borden zullen een hit zijn. Combineer ze met de rest van het servies uit onze PP Mineral collectie en geef je presentaties een boost.
Bij Monouso weten we hoe moeilijk het kan zijn om het ideale servies voor je bedrijf te kiezen. Daarom hebben we al onze kennis en ervaring in de sector ingezet om u de beste plastic borden aan te bieden. Omdat we u oplossingen willen bieden die uw dienstverlening vergemakkelijken, presenteren we u de goudkleurige herbruikbare plastic borden waarmee u uw hotel, restaurant of cateringbedrijf kunt onderscheiden.
Als je vragen hebt, staat de Monouso-klantendienst klaar om naar je te luisteren en je te helpen met al je vragen.
| Kleur | Goud |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18cm Hondo |
| Ontwerp | Mineral |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 18 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 54 |
500uses
13741-6-9
54 Stuks
92, 66€
1,716€/Ø18cm Hondo
Op voorraad.
500uses
13742-6-9
54 Stuks
151, 95€
2,814€/Ø21cm
Op voorraad.
500uses
13743-6-9
54 Stuks
170, 63€
3,160€/Ø23,5cm
Op voorraad.
500uses
13744-6-9
54 Stuks
231, 93€
4,295€/Ø27,4cm
Op voorraad.
500uses
13737-6-9
54 Stuks
92, 66€
1,716€/Rood
Op voorraad.
500uses
13741-6-9
54 Stuks
92, 66€
1,716€/Goud
Op voorraad.
500uses
13345-1-54
54 Stuks
82, 47€
1,527€/Zwarte
Op voorraad.
500uses
13249-1-54
54 Stuks
101, 19€
1,874€/Blauw
Op voorraad.
500uses
13246-1-54
54 Stuks
101, 19€
1,874€/Groen
Op voorraad.
500uses
13243-1-54
54 Stuks
101, 19€
1,874€/Roze
Op voorraad.
500uses
13153-1-54
54 Stuks
82, 47€
1,527€/Grijs
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord