- Nieuw
- Pakket
500uses
6
Wil je je klanten een stevig, elegant glas aanbieden dat perfect is voor meervoudig gebruik? Onze herbruikbare “Torino”-beker van SAN is ideaal voor elke drank. Met een inhoud van 400 ml is hij perfect voor allerlei bedrijven en evenementen.
Koop het met
500uses
9561-1
1 Stuks
4, 05€
4,054€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7854-1-6
6 Stuks
40, 17€
6,695€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar de meest praktische en veilige tumblers op de markt? SAN-bekers zijn perfect voor zwembadfeestjes, evenementen, catering en allerlei soorten diensten zonder incidenten. Ze hebben veel voordelen waardoor ze uw bondgenoten worden bij elke gelegenheid die u nodig hebt.
Vervaardigd in SAN, een copolyester van de laatste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers zeer goed bestand tegen stoten en breken, waardoor ze ideaal zijn voor allerlei gelegenheden. Bovendien kunt u er met deze bekers zeker van zijn dat ze na herhaaldelijk gebruik en wassen veel langer transparant en in perfecte staat blijven. Wilt u alle voordelen weten die u zult hebben als u besluit ze te kopen?
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
Geschikt voor gebruik in de koelkast of vriezer, want ons product is perfect bestand tegen lage temperaturen zonder broos te worden of te bederven.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Ontwerp | Torino |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Duurzame Herbruikbare Beker |
| Toepassingen | Bebidas |
| Aanbevolen capaciteit | 350 ml |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 10,00 cm |
| Breedte | 8,50 cm |
| Congelación | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,50 cm |
| Lavavajillas Industrial | Sí |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Temperatura mínima uso |
-10ºC 100ºC |
| Prijs voor | 6 |