- Pakket
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
PLA plastic wijnglas, transparant, biologisch afbreekbaar en wegwerpbaar, gemaakt van hernieuwbare grondstoffen van plantaardige oorsprong, inhoud 200ml.
De prijs is voor een pak van 20 Stuks.
Koop het met
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7827-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
500uses
7485-8
8 Stuks
17, 69€
2,211€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11236-25
25 Stuks
6, 58€
0,263€/Palmblad
Op voorraad.
12003-250
250 Stuks
-20% 7, 72€ Normale prijs 9,66 €
0,031€/Papieren
Op voorraad.
12769-45
45 Stuks
-20% 14, 53€ Normale prijs 18,16 €
0,323€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 20 |
125uses
13531-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7905-20
20 Stuks
14, 45€
0,722€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7900-20
20 Stuks
16, 00€
0,800€/Herbruikbaar
Op voorraad.