- Pakket
- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
PLA plastic wijnglas, transparant, biologisch afbreekbaar en wegwerpbaar, gemaakt van hernieuwbare grondstoffen van plantaardige oorsprong, inhoud 140ml.
De prijs is voor een pak van 20 Stuks.
Koop het met
20uses
3028-10-12
120 Stuks
119, 79€
0,998€/Plastic
Op voorraad.
3043-10
10 Stuks
12, 91€
1,291€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84004-50
50 Stuks
5, 94€
0,119€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7029-5
5 Stuks
10, 55€
2,110€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7030-5
5 Stuks
14, 56€
2,911€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7031-5
5 Stuks
18, 50€
3,700€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5,1 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 20 |