Kom Geplooid Papier Wit 30ml (250 Stuks)
5141-250
250 Stuks
7, 22€
0,029€/Kom
Op voorraad.
Geplooide papieren souffle beker 37ml
Koop het met
5141-250
250 Stuks
7, 22€
0,029€/Kom
Op voorraad.
6250-50
50 Stuks
7, 33€
0,147€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640515-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11677-250
250 Stuks
8, 32€
0,033€/Papieren
Op voorraad.
11757-200
200 Stuks
17, 52€
0,088€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Behandeld Kraft Paper Souffle Portion Cups.
Inhoud: 37 ml
Afmetingen:
- Hoogte: 3 cm
- Diameter: 5 cm
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø5cm |
| Ontwerp | Geplooid |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Geplooide papieren bakjes |
| Opening grootte | 12 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 37 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 3,6 cm |
| Bovenste diameter | 5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Breedte | 5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord