- Pakket
- freeshipping
1000
Folie pan voor Pizza 27,5cm 975ml (1000 stuks)
Koop het met
34009-125-4
500 Stuks
174, 07€
0,348€/Folie
Op voorraad.
34020-10-10
100 Stuks
81, 64€
0,816€/Folie
Op voorraad.
34027-10-6
60 Stuks
147, 35€
2,456€/Folie
Op voorraad.
11755-3000
3.000 Stuks
133, 87€
0,045€/Folie
Op voorraad.
11756-3000
3.000 Stuks
179, 03€
0,060€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø27,5cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Envases de Aluminio Redondos |
| Totale Capaciteit | 975 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 25 cm |
| Bovenste diameter | 27,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |