- Pakket
- freeshipping
100
Folie dienblad Ovaal vormig 1650ml (100 stuks)
Koop het met
34009-125-4
500 Stuks
174, 07€
0,348€/Folie
Op voorraad.
34020-10-10
100 Stuks
81, 64€
0,816€/Folie
Op voorraad.
34027-10-6
60 Stuks
147, 35€
2,456€/Folie
Op voorraad.
4011-4887
1.000 Stuks
-10% 137, 37€ Normale prijs 152,63 €
0,137€/Papieren
Op voorraad.
13792-500
500 Stuks
-25% 94, 02€ Normale prijs 125,36 €
0,188€/Witte
Op voorraad.
4456-100-10
1.000 Stuks
120, 83€
0,121€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Dit product is geschikt voor contact met levensmiddelen en voldoet aan de geldende regelgeving inzake voedselveiligheid. Het garandeert veilig gebruik in omgevingen waar levensmiddelen worden verwerkt, opgeslagen of geserveerd.
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 165ml |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Dienblad |
| Bodem breedte | 32,5x18,5 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 1650 ml |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Breedte | 28,60 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 43 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
34021-10-10
100 Stuks
117, 78€
1,178€/165 ml
Op voorraad.
34020-10-10
100 Stuks
81, 64€
0,816€/870 ml
Op voorraad.
34027-10-6
60 Stuks
147, 35€
2,456€/2150 ml
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord