- sale
Folie pan Plum Cake 750 ml (100 stuks)
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
34025-100
100 Stuks
15, 80€
0,158€/Folie
Op voorraad.
4106-100
100 Stuks
11, 06€
0,111€/Folie
Op voorraad.
4828-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Papieren
Op voorraad.
4834-25
25 Stuks
15, 05€
0,602€/Papieren
Op voorraad.
5214-100
100 Stuks
22, 87€
0,229€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Metaal |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20,5x9,2cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Producttype | Envases de aluminio PlumCake |
| Bodem breedte | 17,3x6 cm |
| Totale Capaciteit | 750ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 9,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Lang | 20,5 cm |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |