- Pakket
1000
Papieren voedsel zak kraft 18+7x32cm (1.000 stuks)
4960-100-10
1.000 Stuks
41, 66€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
Papieren bestekzakjes 11x25cm in blauwe kleur met "Blauwe Vis" design, met servet binnenin twee lagen, gevouwen in 1/6.
Koop het met
4960-100-10
1.000 Stuks
41, 66€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
10577-250
250 Stuks
14, 36€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
12864-500-2
1.000 Stuks
42, 64€
0,043€/Placemat
Op voorraad.
13306-100-8
800 Stuks
98, 01€
0,123€/Bestekzakjes
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bij afhalen en bezorgen is het essentieel dat je klanten een complete en bevredigende ervaring hebben. Bestek-enveloppen zijn een praktische oplossing om bestek netjes en hygiënisch in je bestellingen op te nemen. Deze enveloppen zorgen er niet alleen voor dat het bestek schoon en klaar voor gebruik aankomt, maar bieden ook een service die zich onderscheidt door aandacht voor detail.
Deze enveloppen zijn gemaakt van papier, een veelzijdig en milieuvriendelijk materiaal dat perfect aansluit bij duurzame praktijken. Het gebruikte papier is sterk genoeg om het bestek tijdens het transport te beschermen, zodat het in perfecte staat aankomt. Daarnaast biedt het papier een groot aantal personalisatiemogelijkheden, zodat je er zelf een stempel, label of persoonlijke boodschap op kunt zetten, wat waarde toevoegt aan de klantervaring en je merkidentiteit versterkt.
Wat zijn de belangrijkste voordelen van het gebruik van papieren bestekzakjes in je afhaal- of bezorgservice?
| Kleur | Bordeauxrood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11x25cm |
| Ontwerp | Kangaroo |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Envelop |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 11 cm |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 25 cm |
| Prijs voor | 100 |
13307-100
100 Stuks
15, 32€
0,153€/Bestekzakjes
Op voorraad.
13301-100
100 Stuks
19, 25€
0,193€/Bestekzakjes
Op voorraad.
12912-125
125 Stuks
3, 74€
0,030€/Bestekzakjes
Op voorraad.
12913-125
125 Stuks
4, 86€
0,039€/Bestekzakjes
Op voorraad.
13306-100-8
800 Stuks
98, 01€
0,123€/Bestekzakjes
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord