- Pakket
- freeshipping
1.000
Dennenblad dienblad 22,5x11x3cm.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 22,5x11cm |
| Ontwerp | Plantware |
| Materiaal | Pine flake |
| Producttype | Miniaturas Biodegradables |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Lang | 22,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1.000 |
12173-50-20
1.000 Stuks
66, 68€
0,067€/6x5 cm
Op voorraad.
6078-50-60
3.000 Stuks
161, 10€
0,054€/8,5x5x1,4cm
Op voorraad.
6079-50-20
1.000 Stuks
84, 24€
0,084€/11,5x6,5x1,5cm
Op voorraad.
6080-50-20
1.000 Stuks
79, 25€
0,079€/14x7,7x2cm
Op voorraad.
6083-50-20
1.000 Stuks
152, 12€
0,152€/22,5x11cm
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord