- Pakket
- freeshipping
10.000
Spiesjes voor brochettes gemaakt van berkenhout van 25 cm. Ideaal voor alle soorten restaurants, catering of evenementenbedrijven.
Koop het met
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Als je van lekker eten en een onberispelijke presentatie houdt, bieden wij bij Monouso je de oplossing waarmee je culinaire creaties op elk evenement zullen opvallen: onze houten spiesen van hoge kwaliteit. Deze veelzijdige spiesen zijn perfect voor het verrijken van je recepten met vlees, groenten, vis, zoetigheden en fruit en geven je gerechten een vleugje verfijning.
Gemaakt van berkenhout brengen deze stokjes elegantie in je culinaire creaties op een ongeëvenaarde manier. Berkenhout, met zijn opmerkelijke combinatie van sterkte en flexibiliteit, zorgt ervoor dat deze spiesen zowel tijdens het koken als bij de uiteindelijke presentatie van je gerechten standhouden.
Wil je meer redenen ontdekken om ze onmisbaar te maken in je presentaties?
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25 cm |
| Ontwerp | Skewer |
| Materiaal | Berkenhout |
| Producttype | Palitos de brochetas |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 3 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 25 cm |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 10.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord