- sale
Stopgezette-Produkt
Zwarte Paella Pan van PP van Ø15 cm. Perfect om een expert te worden in rijst en vlees.
Koop het met
125uses
640515-25
25 Stuks
5, 02€
0,201€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15 cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Kom |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 2,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 6 |
Productrecensies / vraag en antwoord