- Pakket
- laatste items
6
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 6 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14,5x9,5cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | Roestvrij Staal |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 6 |