- laatste items
De prijs is voor een pak van 40 stuks.
.Koop het met
4825-25
25 Stuks
7, 80€
0,312€/Papieren
Op voorraad.
11651-50
50 Stuks
-25% 10, 58€ Normale prijs 14,11 €
0,212€/Bakvorm
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 19,7x6,5x4,8cm |
| Ontwerp | Tweegekleurd |
| Materiaal | Kraft-Papier |
| Producttype | bakvorn |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 19,7 cm |
| Prijs voor | 40 |
Productrecensies / vraag en antwoord