- laatste items
Kanguro Burguer Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Kraft |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Burger |
| Materiaal | Ecologisch papier |
| Producttype | Bestek-Houder Servetten |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Vorm | Vierkant |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 60 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 30 |