- laatste items
Kanguro Barlovento Papieren Servet Bestekhouder 40x40cm met 2 lagen en tip tot tip kwaliteit.
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
Accessoires
Koop het met
13841-100
100 Stuks
8, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
29008-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Papieren
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
8936-30
30 Stuks
2, 75€
0,092€/Zakvouw
Op voorraad.
8960-30
30 Stuks
2, 75€
0,092€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x40cm |
| Ontwerp | Barlovento |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Servet |
| Toepassingen | Degustatie |
| Vorm | Vierkant |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 45g |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 40 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Prijs voor | 30 |