- Nieuw
Witte PS-deksel met Ø8cm, ideaal om rechtstreeks uit de beker te drinken en morsen te voorkomen.
Accessoires
Koop het met
13889-100
100 Stuks
5, 66€
0,057€/Suikerriet
Op voorraad.
13913-50
50 Stuks
2, 89€
0,058€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Maak je klaar om zonder gedoe van je favoriete drankje te genieten, en geniet van elke slok in alle comfort. En hoe bereiken onze deksels dit? Dankzij het strategisch geplaatste gat dat ervoor zorgt dat de vloeistof doorstroomt zonder dat je het deksel van het glas hoeft te halen, zodat je kunt genieten van je koffie of frisdrank.
Deze deksels zijn er om je het leven gemakkelijker te maken. Heb je ooit geprobeerd om onderweg te drinken en heb je gemorst? Geen zorgen meer! Het drinkgat geeft je perfecte controle over de stroom van je drankje.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8cm |
| Ontwerp | Travel |
| Materiaal | PS |
| Producttype | Deksels voor Kartonnen Bekers |
| Toepassingen | Kartonnen Bekers |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø8cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |