- Pakket
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 10 verpakkingen van 100 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 76x120cm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Toepassingen | Higiene y Protección |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 13 cm |
| Micronage | 25 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 1000 |
9754-100-10
1.000 Stuks
77, 56€
0,078€/Wegwerp
Op voorraad.
9756-100-10
1.000 Stuks
98, 01€
0,098€/Wegwerp
Op voorraad.
9757-100-5
500 Stuks
77, 44€
0,155€/Wegwerp
Op voorraad.
9753-100-10
1.000 Stuks
77, 56€
0,078€/Wegwerp
Op voorraad.