- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Koop het met
29008-100
100 Stuks
7, 39€
0,074€/Papieren
Op voorraad.
70038-100
100 Stuks
9, 15€
0,091€/Citroen
Op voorraad.
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
7104-5
5 Stuks
17, 09€
3,417€/Plastic
Op voorraad.
9787-25
25 Stuks
5, 97€
0,239€/Wegwerp
Op voorraad.
20uses
12125-25
25 Stuks
4, 66€
0,186€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 76x120cm |
| Materiaal | PE (Polyethyleen) |
| Toepassingen | Higiene y Protección |
| Diameter | N/D |
| Vorm | Langwerpig |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 13 cm |
| Micronage | 25 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 100 |
9754-100
100 Stuks
9, 69€
0,097€/Wegwerp
Op voorraad.
9756-100
100 Stuks
12, 25€
0,122€/Wegwerp
Op voorraad.
9757-100
100 Stuks
19, 36€
0,194€/Wegwerp
Op voorraad.