- laatste items
De prijs is voor een zak.
.Accessoires
Koop het met
5358-100-12
1.200 Stuks
121, 57€
0,101€/Plastic
Op voorraad.
9751-25
25 Stuks
-15% 19, 60€ Normale prijs 23,06 €
0,784€/Wegwerp
Op voorraad.
9782-1
1 Stuks
2, 04€
2,045€/Wegwerp
Op voorraad.
12789-100
100 Stuks
-25% 5, 17€ Normale prijs 6,90 €
0,052€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 180x210cm |
| Materiaal | TNT PP + SMS |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 180 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 210 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 1 |