- laatste items
De prijs is voor een zak.
.Accessoires
Koop het met
9765-1-100
100 Stuks
145, 20€
1,452€/Wegwerpbroeken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 95x220cm |
| Ontwerp | Plus |
| Materiaal | TNT PP + SMS |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 95 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 220 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 1 |