Wegwerp mannen boxer TST PP blauw (1 stuk)
Koop het met
4415-1
1 Stuks
5, 34€
5,336€/Mini
Op voorraad.
4565-100
100 Stuks
4, 38€
0,044€/Wegwerp
Op voorraad.
4568-50
50 Stuks
11, 37€
0,227€/Wegwerp
Op voorraad.
4596-10
10 Stuks
6, 96€
0,696€/Wegwerp
Op voorraad.
9702-1
1 Stuks
1, 63€
1,634€/Industriejurk
Op voorraad.
9705-10
10 Stuks
-20% 13, 31€ Normale prijs 16,64 €
1,331€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Ontdek comfort en discretie met ons wegwerpondergoed, ontworpen voor situaties waar persoonlijke hygiëne van het grootste belang is. Ons wegwerpondergoed is perfect voor ziekenhuizen, spa's of voor gebruik in gezondheids- en schoonheidsklinieken en biedt een praktische en comfortabele oplossing. Het geeft je een gevoel van bescherming en zorgt bij elk gebruik voor privacy en hygiëne.
Ons ondergoed is gemaakt van non-woven stof (TNT), een zacht en ademend materiaal dat een uitzonderlijke draagervaring biedt. Dit materiaal is licht en flexibel en bovendien is TNT hypoallergeen en huidvriendelijk, waardoor het ideaal is voor alle soorten dragers, zelfs voor mensen met een gevoelige huid.
En waarom kiezen voor ons wegwerpondergoed?
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | TNT PP (Niet-Geweven Stof) |
| Producttype | Boxers Desechables |
| Bovenste diameter | 28 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 19 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 1 |