- Pakket
50
Wegwerp-laboratoriumjas TST PP Velcro 35gr (50 stuks)
9703-1-50
50 Stuks
73, 81€
1,476€/Wegwerp
Op voorraad.
Wegwerp haarnetje PP pet wit Ø60cm.
Koop het met
9703-1-50
50 Stuks
73, 81€
1,476€/Wegwerp
Op voorraad.
4958-1000
1.000 Stuks
34, 51€
0,035€/Papieren
Op voorraad.
6127-200
200 Stuks
28, 45€
0,142€/Papieren
Op voorraad.
9632-100
100 Stuks
4, 44€
0,044€/Papieren
Op voorraad.
9180-100
100 Stuks
7, 86€
0,079€/Latex
Op voorraad.
10016-100
100 Stuks
9, 35€
0,094€/Theelepel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Zorg voor superieure hygiënebescherming in uw werkomgeving met onze TNT wegwerphaarnetje. Deze haarnetje zijn onmisbaar in verschillende sectoren zoals gezondheidszorg, voeding en cosmetica. Ze bieden een veilige en comfortabele bedekking, essentieel voor het handhaven van een hygiënische werkomgeving. Dankzij het lichtgewicht en praktische ontwerp kun je je dagelijkse activiteiten in alle comfort uitvoeren, zodat je haar weggestopt blijft en uit kritieke zones blijft.
Deze wegwerpmutsen zijn gemaakt van non-woven stof (TNT) en combineren functionaliteit en ademend vermogen. TNT is een lichtgewicht maar duurzaam materiaal, ideaal voor langdurig gebruik. Het vermogen om lucht te laten circuleren vermindert de opbouw van warmte, waardoor deze haarnetje zelfs op lange werkdagen comfortabel zijn. Bovendien zorgt het wegwerpkarakter voor een consistent niveau van hygiëne, wat cruciaal is in omgevingen waar netheid van het grootste belang is.
Wat zijn de belangrijkste voordelen van onze TNT haarnetje?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø60cm |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Haarnetje |
| Diameter | Ø60 cm |
| Bodemdiameter | 4 cm |
| Bovenste diameter | 28 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 27 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 100 |
9795-100
100 Stuks
4, 38€
0,044€/Wegwerp
Op voorraad.
9797-100-10
1.000 Stuks
43, 83€
0,044€/Wegwerp
Op voorraad.