- Pakket
- freeshipping
- laatste items
500
Product vervangen door:
Koop het met
9787-25-28
700 Stuks
133, 58€
0,191€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40x80cm |
| Materiaal | Airlaid |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 40 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Grammage | 50 g/m² |
| Intrastat | 39262000 |
| Lang | 80 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 500 |