- sale
Alternatieve Producten:
De prijs is voor een doos van 400 stuks.
.Koop het met
4195-10
10 Stuks
3, 27€
0,327€/Vuilniszak
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4615-50
50 Stuks
35, 85€
0,717€/Plastic
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
5030-25
25 Stuks
11, 12€
0,445€/Papieren
Op voorraad.
5275-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Tafelkleden nodig voor een elegant diner of een casual evenement? Geen probleem! Papieren tafelkleden zijn een veelzijdige en betaalbare oplossing die perfect past bij al uw wensen.
Maar dat is nog niet alles, papieren tafelkleden zijn ook duurzaam! Ze worden gemaakt van biologisch afbreekbare materialen, meestal houtpulp. Papier is een van de meest gebruikte materialen bij de vervaardiging van milieuvriendelijke tafelkleden. Het wordt verkregen uit hernieuwbare bronnen en is biologisch afbreekbaar, waardoor deze tafelkleden een van de meest milieuvriendelijke opties zijn.
En u vraagt zich misschien af waarom ik voor mijn horecazaak zou kiezen voor een papieren tafelkleed? Een van de voordelen is
| Kleur | Kasjmier |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1x1m |
| Ontwerp | Cachemire |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 100 cm |
| Grammage | 37 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 100 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 400 |
8915-400
400 Stuks
-10% 86, 29€ Normale prijs 95,88 €
0,216€/Voorgesneden
Op voorraad.
13200-400
400 Stuks
100, 67€
0,252€/Voorgesneden
Op voorraad.
8908-400
400 Stuks
82, 28€
0,206€/Voorgesneden
Op voorraad.
45004-500
500 Stuks
102, 81€
0,206€/Voorgesneden
Op voorraad.