- freeshipping
Alternatieve Producten:
Voorgesneden papieren tafelkleed bruin Checkers 40g 1,2x1,2m (400 stuks)
Zie meer producten van:
Tafelkleden nodig voor een elegant diner of een casual evenement? Geen probleem! Papieren tafelkleden zijn een veelzijdige en betaalbare oplossing die perfect past bij al uw wensen.
Maar dat is nog niet alles, papieren tafelkleden zijn ook duurzaam! Ze worden gemaakt van biologisch afbreekbare materialen, meestal houtpulp. Papier is een van de meest gebruikte materialen bij de vervaardiging van milieuvriendelijke tafelkleden. Het wordt verkregen uit hernieuwbare bronnen en is biologisch afbreekbaar, waardoor deze tafelkleden een van de meest milieuvriendelijke opties zijn.
En u vraagt zich misschien af waarom ik voor mijn horecazaak zou kiezen voor een papieren tafelkleed? Een van de voordelen is
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x1,2m |
| Ontwerp | Vichy |
| Materiaal | Papier |
| Producttype | Manteles Cortados 1x1m y 1,2x1,2m |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 120 cm |
| Grammage | 40 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 120 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 400 |
8916-400
400 Stuks
-25% 73, 79€ Normale prijs 98,39 €
0,184€/Voorgesneden
Op voorraad.
13206-400
400 Stuks
-10% 78, 67€ Normale prijs 87,41 €
0,197€/Voorgesneden
Op voorraad.
13201-400
400 Stuks
100, 67€
0,252€/Voorgesneden
Op voorraad.
13213-300
300 Stuks
-15% 93, 31€ Normale prijs 109,77 €
0,311€/Voorgesneden
Op voorraad.
13211-300
300 Stuks
-10% 118, 13€ Normale prijs 131,26 €
0,394€/Voorgesneden
Op voorraad.
8870-400
400 Stuks
135, 55€
0,339€/Voorgesneden
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord