- laatste items
De prijs is voor 30 Capsules.
.Koop het met
9190-100
100 Stuks
4, 96€
0,050€/Vinenl
Op voorraad.
12034-5
5 Stuks
11, 19€
2,239€/Doekjes
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | M |
| Materiaal | Vinyl |
| Producttype | Wegwerp Handschoenen |
| Opening grootte | 20 cm |
| Toepassingen | Higiene y Protección |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Vestuario |
| Prijs voor | 30 |
Productrecensies / vraag en antwoord