- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Vetvrije papieren verpakking met prints, wit en rood. Ongetwijfeld de beste manier om allerlei soorten voedsel schoon en aantrekkelijk te presenteren. En het beste van alles: geen olie- en vetvlekken!
Zie meer producten van:
Weet je nog steeds niet hoe je je fastfoodbereidingen moet verpakken of je manden en schalen op een originele manier moet presenteren? Bij Monouso hebben we de perfecte vetvrij papierverpakking om je klanten de ervaring te geven die ze verdienen. De ideale oplossing voor het presenteren en verpakken van alle soorten voedsel. Zeg maar dag tegen vettig eten!
Het vetvrije papier waarvan onze wikkels gemaakt zijn, is een volledig voedselveilig papier dat perfect bestand is tegen oliën en vetten. Het is ook poreus genoeg om stoom te laten ontsnappen, zodat je eten altijd de gewenste textuur behoudt.
Dus je weet het! Papieren wikkels zijn de beste oplossing voor afhaalrestaurants of hamburger- en hotdogrestaurants. Laat ze niet wegglippen en wordt de favoriete plek van je klanten:
Het PEFC-label certificeert dat ons product afkomstig is uit duurzaam beheerde bossen en gecontroleerde bronnen, en draagt zo bij tot een duurzaam milieu.
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30x30cm |
| Materiaal | Vetwerend papier |
| Producttype | Graspapier |
| Toepassingen | Panadería |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4 cm |
| Hoogte | 0,10 cm |
| Breedte | 30,00 cm |
| Certificate PEFC | JA |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 30,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Papel |
| Prijs voor | 1000 |
12732-1000
1.000 Stuks
74, 96€
0,075€/Vetvrij
Op voorraad
12731-1000
1.000 Stuks
74, 96€
0,075€/Vetvrij
Op voorraad