Waterdicht papieren tafelkleed gepresenteerd in rolformaat. Het heeft een afmeting van 1,2x5m. Kleur wit.
Koop het met
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad
4396-25
25 Stuks
3, 13€
0,125€/BIO
Op voorraad
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad
7092-10
10 Stuks
13, 38€
1,338€/Herbruikbare
Op voorraad
7175-5
5 Stuks
6, 65€
1,331€/Plastic
Op voorraad
10282-50
50 Stuks
4, 56€
0,091€/Suikerriet
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1,2x5m |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | Papier + PE |
| Producttype | Manteles |
| Vorm | Rechthoekig |
| Breedte | 1,20 m |
| Intrastat | 48183000 |
| Lang | 500,00 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 1 |
Productrecensies / vraag en antwoord