Suikerriet Taco houder 18x11x5cm (75 stuks)
Accessoires
Koop het met
4401-25
25 Stuks
3, 99€
0,160€/Kartonnen
Op voorraad.
7243-25
25 Stuks
-20% 7, 54€ Normale prijs 9,43 €
0,302€/Sandwich
Op voorraad.
13112-25
25 Stuks
-15% 8, 13€ Normale prijs 9,56 €
0,325€/Kartonnen
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
13111-25
25 Stuks
6, 15€
0,246€/Kartonnen
Op voorraad.
13109-25
25 Stuks
13, 23€
0,529€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wist je dat je een stap kunt zetten in de richting van duurzaamheid zonder in te boeten aan kwaliteit en bruikbaarheid in je bedrijf? Ja, dat lees je goed. Suikerrietverpakkingen zijn het antwoord waar we allemaal op hebben gewacht. Hun rustieke esthetiek en kwaliteit maken ze tot een unieke optie voor uw klanten om thuis van uw gerechten te genieten.
Een van de meest verrassende eigenschappen van deze verpakkingen is hun weerstand. Ondanks het feit dat ze gemaakt zijn van natuurlijke vezels, zijn ze ongelooflijk robuust. Of je nu vlees en saus, beetgare pasta of verse salade serveert, deze bakjes zijn ontworpen om alle soorten voedsel te weerstaan zonder hun integriteit aan te tasten.
![]()
Suikerriet is een van de materialen met de minste impact op het milieu als het gaat om het maken van wegwerpverpakkingen. Hoe is dit mogelijk? Nou, we vertellen het je, suikerriet wordt verkregen uit bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen dat plantaardig polyethyleen wordt genoemd en dat niet vervuilend is.
Naast hun ecologische betrokkenheid hebben suikerrietverpakkingen een aantal voordelen die het waard zijn om te benadrukken.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x11x5cm |
| Ontwerp | Gourmet |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Envases de Caña de Azúcar Grab and Go |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Lang | 18 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 75 |
13271-50
50 Stuks
15, 40€
0,308€/Bakje
Op voorraad.
14013-50
50 Stuks
25, 69€
0,514€/Pulp
Op voorraad.
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.