- Plastic Free
Papieren Container Tacos 13,5x2,5x6cm (100 stuks)
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
Koop het met
7244-100
100 Stuks
8, 75€
0,087€/Papieren
Op voorraad.
5348-50
50 Stuks
9, 46€
0,189€/Bak
Op voorraad.
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6250-50
50 Stuks
7, 33€
0,147€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640462-10
10 Stuks
4, 21€
0,421€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je opvallen en het verschil maken in je proeverijen? Proeflepel suikerrietlepels zijn een duidelijk voorbeeld van hoe duurzaamheid en elegantie hand in hand kunnen gaan. Bovendien zijn ze zo gebruiksvriendelijk dat ze je proeverijen uniek maken. Dankzij het ergonomische ontwerp kan je genieten van elke hap met maximaal comfort, en het beste van alles is dat je probleemloos toegang hebt tot de heerlijke inhoud van de lepel.
Het materiaal voor de productie, suikerriet, voegt extra waarde toe aan dit product. Suikerriet is een slimme keuze vanwege de duurzaamheid. Dit materiaal is biologisch afbreekbaar en komt uit een hernieuwbare bron, wat betekent dat het niet alleen zijn culinaire functie perfect vervult, maar ook zorg draagt voor onze planeet.
Zullen we je wat meer vertellen over de belangrijkste kenmerken?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 10x5,2cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Aperitieflepels voor Catering |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Breedte | 5,2 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 10 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bestek |
| Prijs voor | 25 |
10372-50
50 Stuks
5, 24€
0,105€/Suikerriet
Op voorraad.
11726-50-12
600 Stuks
-12% 66, 56€ Normale prijs 75,64 €
0,111€/Mini
Op voorraad.
9299-25-40
1.000 Stuks
163, 75€
0,164€/Suikerriet
Op voorraad.