- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 30 stuks.
.Koop het met
9367-1
1 Stuks
4, 36€
4,356€/Houten
Op voorraad.
11722-50
50 Stuks
8, 28€
0,166€/Suikerriet
Op voorraad.
11724-50
50 Stuks
9, 27€
0,185€/Suikerriet
Op voorraad.
11727-50
50 Stuks
13, 07€
0,261€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8x5cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Breedte | 5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 30 |