Aluminium folie wrap Box 30cmx50m (1 stuk)
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
Suikerriet kom Bagasse en Bamboe 355ml
Koop het met
35113-1
1 Stuks
7, 73€
7,732€/Aluminium
Op voorraad.
20uses
3013-25
25 Stuks
5, 74€
0,229€/Herbruikbare
Op voorraad.
4064-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
70038-100
100 Stuks
9, 15€
0,091€/Citroen
Op voorraad.
41098-144
144 Stuks
2, 71€
0,019€/Spain
Op voorraad.
9030-200
200 Stuks
1, 40€
0,007€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Onze suikerriet kommen kunnen op duizend-en-één manieren gebruikt worden en zijn de perfecte milieuvriendelijke keuze.
Serveer je soepen, crèmes of sauzen zowel warm als koud in onze suikerriet kommen zonder gedoe en zonder angst voor bederf.
Stel je voor dat je je klanten die heerlijke zelfgemaakte stoofpotjes kunt brengen waar ze zo dol op zijn, maar verras ze ook met een verscheidenheid aan gerechten, variërend van een troostrijke rijst, een smakelijke pasta tot een frisse en kleurrijke salade, altijd met dat duurzame tintje waar we zo van houden.
![]()
Suikerriet is een van de materialen met de laagste milieu-impact als het gaat om de productie van wegwerpservies. Hoe is dit mogelijk? Suikerrietschalen worden gemaakt van bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen dat plantaardig polyethyleen wordt genoemd en dat niet vervuilend is.
Naast hun duurzaamheid hebben suikerriet kommen nog veel meer voordelen, laat ons je erover vertellen!
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 14x14cm |
| Ontwerp | Bloemig |
| Materiaal | Suikerriet + bamboe |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 11 cm |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 2,50 cm |
| Breedte | 14,00 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,00 cm |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |