- sale
Suikerriet Deksel Container Bagasse wit 60ml (50 stuks)
Accessoires
Koop het met
5136-25
25 Stuks
4, 11€
0,165€/Papieren
Op voorraad.
7242-25
25 Stuks
10, 60€
0,424€/Gigantisch
Op voorraad.
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
550102-75-4
300 Stuks
-28% 77, 07€ Normale prijs 107,06 €
0,257€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verander je afhaal- en bezorgservice met onze innovatieve suikerrietdeksels. Deze deksels vervullen niet alleen de essentiële functie van het beschermen en bewaren van je gerechten; met een veilige sluiting en een aantrekkelijk design behouden deze deksels de versheid van je voedsel, zodat elke bestelling in optimale conditie aankomt.
Gemaakt van suikerrietvezel zijn deze deksels een duurzame en milieuvriendelijke keuze voor uw bedrijf. Bovendien zijn suikerrietdeksels sterk en kunnen ze verschillende temperaturen aan zonder krom te trekken, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala aan gerechten.
Wat zijn de voordelen van onze suikerrietdeksels?
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 7 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |