- Pakket
- freeshipping
- laatste items
2000
Product vervangen door:
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 55 ml |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Envases de Caña de Azúcar |
| Totale Capaciteit | 55 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 3 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 2000 |
13159-100-20
2.000 Stuks
112, 42€
0,056€/Suikerriet
Op voorraad.
11864-50-50
2.500 Stuks
155, 48€
0,062€/Suikerriet
Op voorraad.