- laatste items
Product vervangen door:
Koop het met
35110-1
1 Stuks
15, 06€
15,065€/Plastic
Op voorraad.
39001-25
25 Stuks
2, 80€
0,112€/Papieren
Op voorraad.
7241-25
25 Stuks
8, 07€
0,323€/Mega
Op voorraad.
4959-100
100 Stuks
4, 16€
0,042€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7079-21
21 Stuks
16, 12€
0,767€/Plastic
Op voorraad.
550505-50
50 Stuks
19, 01€
0,380€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 15,2x15,2x8,4cm |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Envases de Caña de Azúcar |
| Toepassingen | Fastfood |
| Totale Capaciteit | 450 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 8,4 cm |
| Breedte | 15, 2 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 15,2 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |