- sale
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Suikerriet bord Naturel Ø23 cm (50 stuks).
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
7152-50
50 Stuks
5, 65€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
110682-50
50 Stuks
5, 83€
0,117€/Suikerriet
Op voorraad.
110683-50
50 Stuks
9, 60€
0,192€/Suikerriet
Op voorraad.
10084-100
100 Stuks
1, 68€
0,017€/Eco
Op voorraad.
11869-50
50 Stuks
18, 46€
0,369€/Suikerriet
Op voorraad.
12010-50
50 Stuks
5, 26€
0,105€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wilt u uw evenement of catering verrassen met een duurzaam servies, maar met een superieure kwaliteit? Blijf niet zoeken, u bent hier aan het juiste adres en wij weten zeker dat u niets beters zult vinden dan onze suikerriet borden.
Suikerriet is een van de materialen met de minste milieueffecten bij de productie van wegwerpservies. Hoe is dit mogelijk? We vertellen het je. Suikerrietplaten worden verkregen uit bagasse, een product dat wordt verkregen na de verwerking van suikerriet. Na verwerking van dit natuurlijke materiaal wordt een bioplastic verkregen, plantaardig polyethyleen genaamd, dat niet vervuilt.
Omdat ze gemaakt zijn van een 100% plantaardig product, zijn ze composteerbaar en breken ze op natuurlijke wijze af. Dit betekent echter niet dat u ze overal kwijt kunt, voor een correcte afvalverwerking moet u ze in de biologische container deponeren.
Maar hun belangrijkste deugden liggen niet alleen in hoe ecologisch en duurzaam ze zijn. Dit zijn enkele van hun andere voordelen:
Dit product is biologisch afbreekbaar, het ontbindt en breekt in korte tijd af via een volledig natuurlijk proces, zonder resten achter te laten en zonder menselijke tussenkomst.
Duurzaam in elk opzicht. Onze suikerrietgerechten hebben een heel bijzondere kleur. Waarom zeggen we dit? Want ze zijn niet alleen gemaakt van organisch materiaal, maar ook omdat dit materiaal niet is behandeld of onderworpen aan chemische bleekprocessen, waardoor deze platen een natuurlijke kleur hebben, de oorspronkelijke kleur van het materiaal.
Hiermee krijgt u tafels met een rustiek en modern design en als u ze combineert met andere soorten duurzaam servies, zoals palmblad, vormen ze een perfecte ecologische combinatie.
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø23cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 230 mm |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø23 cm |
| Vorm | Rond |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
11838-50
50 Stuks
10, 01€
0,200€/Suikerriet
Op voorraad.
12643-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
12646-50
50 Stuks
12, 75€
0,255€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord