- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
13364-50
50 Stuks
3, 96€
0,079€/Wegwerp
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Natuurlijke |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø21cm |
| Ontwerp | Chef |
| Materiaal | Suikerriet |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 210 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord