- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 390ml.
De prijs is voor een doos van 1.000 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 390 ml |
| Ontwerp | Economic |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 390 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 8,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,2 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | ECO |
| Prijs voor | 1000 |
8456-50-14
700 Stuks
144, 59€
0,207€/Composteerbare
Op voorraad.
11914-50-20
1.000 Stuks
245, 80€
0,246€/Sustainable
Op voorraad.
8168-50-16
800 Stuks
264, 93€
0,331€/Sustainable
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord